Nowe w Wiatrakowie

Wiatrakowo
w przewodniku
Gault&Millau

go&migo&mi go&migo&mi
Po raz pierwszy w Polsce: najlepsze restauracje, wyjątkowe hotele i regionalne specjały – okiem niezależnych ekspertów. Nowe spojrzenie na polską gastronomię.
Byli w najbardziej ekskluzywnych restauracjach oraz karczmach zupełnie odciętych od świata, o których istnieniu wie niewielu. Próbowali, smakowali, testowali, teraz polecają te, które przeszły drobiazgową weryfikację. Z ponad 600 restauracji z całej Polski wyłonili najlepsze, które skrupulatnie opisują w pierwszej w Polsce edycji przewodnika Gault&Millau 2015. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na polskim rynku o niespotykanej wcześniej skali.
Do tego przewodnika wybrano Wiatrakowo!!!
Cieszymy się i dziękujemy.

 

 

 

Już przyszło lato i letnie dni. Dlatego w ogrodzie pojawiły się altanki z leżakami i łózkami. Tu możesz spędzić miłe chwile.

Kazimierz Dolny, noclegi

 

Jest również Chata Grillowa gdzie można siedzieć przy ogniu nawet kiedy pada deszcz. W chacie wybudowaliśmy piec do wypalania ceramiki i już za chwilę zaczniemy zapraszać na warsztaty ceramiki.

 

Kiedy chcesz poczuć przestrzeń zapraszamy na Wieżę Widokową. jedyną w Kazimierzu Dolnym, z widokiem na równinę Chodelsko-Bełżycką. Na pierwszym pietrze Wieży znajdziesz pracownie malarską do Twojej dyspozycji. Wybierz zagruntowaną deskę, farby, pędzle i dołącz do Kazimierskiej Bohemy.

 

 

 

 

Copyright © 2021 Wiatrakowo. All Rights Reserved.


Hit Counter by latest gadgets