Witamy

Przewodnik Gault&Millau Polska  2017 i 2016,  opisuje i rekomenduje WIATRAKOWO.

gaultmillau2016

Do tegorocznej edycji przewodnika łącznie zakwalifikowno 96 najlepszych miejsc noclegowych z całego kraju. Są wśród nich hotele, hostele, pałace oraz klimatyczne pensjonaty. Kluczem doboru jest standard oferowanych usług zgodnie z dewizą: „Najważniejsza jest jakość – nie cena”.

 

unknown document

Wiatrakowo to siedlisko o ponad stuletniej tradycji. Położone jest w pobliżu jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce – Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Oferuje gościnę ludziom ceniącym sobie spokój, ciszę, naturalność i domową atmosferę.
Niegdyś – na jednym z najwyższych w okolicy wyniesień – stał tu też wiatrak. Może kiedyś do nas powróci….?

Siedlisko składa się ze starego drewnianego domu z werandą, nowego – równie uroczego, bardzo komfortowego z dużym kamiennym tarasem. Przy domach – stara stodoła, drewutnia, warsztat wikliniarski. W sąsiedztwie zabudowań znajduje się także ogród, rozległy orzechowy sad, stuletnie rozłożyste modrzewie. A wszystko z trzech stron otoczone wąwozami i lasem.

Dla naszych Gości mamy przygotowane urokliwe pokoje, każdy z własną łazienką, a także wspólne salony z kominkiem, jadalnię.

Nowy dom może być wynajmowany także na szkolenia, seminaria. Możemy zorganizować dla Państwa imprezy integracyjne, bale, święta, przyjęcia weselne i inne imprezy. Jesteśmy po to, by spełniać Państwa marzenia.

http://www.facebook.com/wiatrakowokazimierz

mail; kontakt@wiatrakowo.pl

 tel. +48 606 66 71 86

 

 

 

 

WIATRAKOWO

Cholewianka 60

24-120 Kazimierz Dolny

Zapraszamy!

 

 

Wiatrakowo znalazło się w książce „Z dala od drogi…”, rekomendującej miejsca na wspaniały wypoczynek. Obok Wiatrakowa opisane jest siedlisko Drumlin, które polecamy Państwa uwadze: www.drumlin.pl

Polecamy miłe miejsce w Nałęczowie, SPokój do Wynajęcia:

http://www.nocowanie.pl/noclegi/naleczow/kwatery_i_pokoje/68154/

 

 

 

 

 

 

Logo SwissContributionProgrammeWIATRAKOWOKazimierz Dolny Nocleginoclegi

Copyright © 2020 Wiatrakowo. All Rights Reserved.


Hit Counter by latest gadgets