O nas

Wiatrakowo to siedlisko o ponad stuletniej tradycji. Położone jest w pobliżu jednego z najpiękniejszych miasteczek w Polsce – Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Wiatrakowo oferuje gościnę ludziom ceniącym sobie spokój, ciszę, naturalność i domową atmosferę.
Niegdyś stał tu wiatrak. Teraz na jego miejscu stanęła wieża widokowa – widać z niej panoramę okolicy na odległość kilkunastu kilometrów.

Siedlisko składa się z wygodnego Wiatracznego Domu z dużą przeszkloną werandą, Młynarzówki – drewnianego domu z tarasem, Stodoły- która pamięta XIX wiek, Chaty w stylu rustykalnym, Szczęśliwego Domku, gdzie dominuje szczęście i radość, Groty z widokiem oraz Pustelni, w której można się odizolować od świata.
W sąsiedztwie zabudowań znajduje się także duży piękny ogród, rozległy orzechowy sad, stuletnie rozłożyste modrzewie. A wszystko z trzech stron otoczone wąwozami i lasem.

Dla naszych Gości mamy przygotowane oddzielne domy z urokliwymi pokojami, każdy z własną łazienką. Domy posiadają wspólne salony z kominkami i zadaszone tarasy.

Organizujemy szkolenia i seminaria. Możemy zorganizować dla Państwa imprezy integracyjne, bale, święta, przyjęcia weselne i inne imprezy.

Jesteśmy po to, by spełniać Państwa marzenia.

Scroll to Top